Buty dla Pana MłodegoZbliżał się ślub mojego jedynego kuzyna, wszyscy byli więc bardzo podekscytowani. Kilka dni przed ceremonią Pan Młody zorientował się, że nie ma jeszcze odpowiednich butów. Myślałam, że kobiety stanowczo mają w tej kwestii większy wybór, obuwie męskie obuwie właściwie nie jest zbyt zróżnicowane. Akurat mi przypadła pomoc Panu młodemu, więc zaczęliśmy po kolei odwiedzać sklepy, które oferowały buty dla mężczyzn.


Buty dla Pana Młodego

Foto: files.students.ch


Nie spodziewałam się, że wybór będzie tak trudny! Lakierki, kowbojki, mokasyny, weekendowe, miejskie, a ja do tej pory dzieliłam obuwie dla mężczyzn tylko na pantofle, kozaki i sandały, ewentualnie klapki. Ekspedientka poinformowała nas, że musimy znaleźć męskie obuwie wizytowe, gdyż tylko takie nadaje się na ślub. Zaprowadziła nas do odpowiedniego działu i zaczęło się przymierzanie. Mój kuzyn jest dość wybredny i ciężko było coś wybrać. W końcu miał w nich spędzić większość dnia i prawie całą noc, dlatego wcale mu się nie dziwiłam, że tak wybrzydza. Szczerze mówiąc sama lekko się zirytowałam, że producenci nie robią wygodnych butów. Wszystkie były bardzo wąskie, jak gdyby większość naszych panów miała damskie stopy. Na szczęście w końcu udało nam się obuwie męskie, ale i tak w połowie wesela Pan Młody musiał tańczyć na boso.
Brak komentarzy.

Dodawanie komentarzy zostało zablokowane.

Ekstrawaganckie ciuchy można nosić także na codzień. Z nami stworzysz ze swoich ubrań niezapomniane kreacje, które idealnie będą pasowały to twojej natury. Zobacz najlepsze przykłady modnej stylizacji. Wiele ciekawych informacji możesz odnaleźć na stronie